rediff.com

Wybrana odżywka do cienkich rzęs – porównanie

W obecnej chwili, spełniajac próśbę jednej zainteresowanej, odstępuję niewiele od założeń osobistego bloga i przedstawię moje doznania po używaniu emulsji Realash, o której wiele razy pisałam. O odżywce można zasięgnąć informacji tutaj. Jest to podobno fenomenalna odżywka do rzęs, z różnymi tajemniczymi elementami, dzięki której każda dziewczyna może zapuścić u siebie idealne rzęsy :) Dlatego też stwierdziałam się przekonać, gdyż moje rzęski nie należały nigdy do długich, a wręcz przeciwnie są włąściwie jasne, stąd też i niewiele dostrzegane.

Pierwszym wyzwaniem może być cena, bo odżywka kosztuje około 170 zł na – jak twierdzi producent – 2 trymestry stosowania. W nieznacznym stopniu to stwierdzenie zweryfikuję w dalszej części posta. Odżywkę można kupić jedynie z pierwszej ręki od wytwórcy.

Strona producenta: tutaj.

Ponieważ nie zakładałam opisania własnych doświadczeń z tą odżywaką, nie mam sobie fotografii “przed”, dlatego też postaram się je zaprezentować. Moje oczy mają naturalne rzęsy barwy włosów, czyli ciemnego blondu. Są dość wypłowiałe, bez malowania wcale przy oku nie postrzegalne, patrząc z boku można dostrzeć, że delikatnie skierowane ku brwiom. Zawsze używałam maskary nadających objętości oraz, a takže wywijających, w kolorze czerni. Któregoś razu położyałam sobie hennę i bez szału – mówiąc wprost są rzadkie. Stąd teżchciałam wypróbować tą odzywkę. Po licznych opiniach a także obrazach w internecie. tak więc rozpoczynam.

Odżywkę dostajemy w opakowaniu z instrukcją, jak należy ją stosować. Ekstarwaganckie opakowanie przypomina te od tuszy, aplikator jest cieniutki, musimy malować tym wąskie kreski nad linią rzęs przed pójściem spać. Jeśli ktoś chce, to też dolne rzęsy, a także można używać ją do włosków brwiowych. Osobisćie smarowałam górne i dolne górne rzęsy i dolne rzęsy, brwi nie muszę poprawiać.

Nie można nakłądać specyfiku częściej, niż raz na dobę na 24v godziny. Musimy odżywkę robić na suche wymyte, umyte mydłem oczy. Ja używam na oczy po demakijażu i po zastosowaniu kremu pod oczy. Nie jest konieczne nakładania kilkakrotnej ilości – to się nie równa bardziej zadawalającem efektowi ani grubszym rzęsom.

Uwaga, kto nie powinien aplikować suplementu: kobiety w ciąży i karmiące, osoby w czasie leczenia metodą chemioterapii. Mogą stosować po chorobách \ schorzeniach oczu, jednak apikować pod nadzorem lekarza. Należy też przestrzegać się do tego, także przy podrażnieniach wynikających z używania preparatu. Dodam, że w przypadku mojej osoby preparatu do oka, strasznie piecze. Należy wypłukać orazzaaplikować od nowa.

, ,

No Comments

Copyright © 2015 Rediff.com India Limited. All rights Reserved.  
Terms of Use  |   Disclaimer  |   Feedback  |   Advertise with us